Půjčky od soukromých osob Vám nabízí bez nahlížení do registru dlužníků až 80000 Kč. Řešíte-li například problém s negativním záznamem v registrech dlužníků nebo Vám společnosti nepůjčí kvůli stávajícím úvěrům a půjčkám, pak Vám mohu pomoci půjčky od soukromých osob. Hlavně zaměstnanci a podnikatelé tak mají možnost vypůjčit si z nebankovních a soukromých zdrojů dostupné finance.

Rychlé půjčky od soukromých osob

Jestliže potřebujete malou půjčku třeba jen na pár dní, pak Vás může zajímat rychlá půjčka od soukromých osob, která Vám nabízí možnost získání peněz okamžitě, a to přímo v hotovosti nebo převodem na účet během pár minut. Půjčka je dostupná i pro problémové klienty, kteří by za daných okolností neuspěli se žádostí o úvěr v bance. Potřebujete-li finance například na nečekané výdaje, pak Vám půjčky od soukromé osoby mohou pomoci problém vyřešit snadno a rychle.

Půjčka až 80000 Kč od soukromých osob

Pro zaměstnance nebo podnikatele jsou určeny půjčky až do výše 80000 Kč, které mohou čerpat i ti, kteří nemohou do banky například z důvodu negativního záznamu v registrech, ale kteří mohou doložit příjem. Pokud máte záznam v registrech například za opožděné splátky úvěrů, máte díky soukromé půjčce stále ještě možnost získat finance na domácnost nebo třeba pro rozvoj Vašeho podnikání.

Jak si vyřídit půjčku od soukromých osob

Žádost o půjčku můžete podat jednoduše přes internet. Stačí Vám k tomu pár minut pro vyplnění online žádosti a pak jen vyčkat na telefonát od operátora a následné nabídky. Za službu nejsou účtovány žádné poplatky, splátky si můžete rozložit až na 48 splátek a je zde i možnost předčasného splacení. Když Vám banka nepůjčí, jsou tu dostupné půjčky od soukromé osoby.

Podobné půjčky