Nebankovní půjčky pro město Mladá Boleslav, Kosmonosy, Dobrovice, Dolní Bousov, Mnichovo Hradiště, Bělá nad Jizerou, Benátky nad Jizerou a okolí. Hledáte dostupnou nebankovní půjčku bez nahlížení do registru dlužníků? Přinášíme Vám hned několik variant nebankovních půjček a úvěrů.

  • Rychlá půjčka do hodiny na účet – potřebujete peníze ještě dnes? Pak Vás může zajímat online půjčka přes internet, kterou si vyřídíte z pohodlí domova za pár minut. Stačí Vám k tomu vyplnit jednoduchou online žádost na webových stránek a již za pár minut můžete mít na bankovním účtu až 5000 Kč, a to bez zdlouhavého čekání a papírování.
  • Půjčka bez registru do 80000 Kč – máte příjem ze zaměstnání nebo podnikání, ale v bance Vám odmítají půjčit, protože máte záznam v registrech dlužníků nebo kvůli stávájícím úvěrům? Využít můžete možnosti půjčit si z nebankovních zdrojů, kde se registry dlužníků neprověřují neb jsou tolerovány. Splátky si můžete rozložit až na 48 měsíců a půjčku také můžete kdykoliv předčasně splatit.
  • Půjčka se zástavou nemovitostí (nebankovní hypotéka) – nebankovní hypotéku mohou využit ti, kteří potřebují půjčit více peněz a nemají dostatečný doložitelný příjem. Nebankovní hypotéka je ale často využívána ke konsolidaci půjček a úvěrů, protože nabízí výrazně nižší úrokovou sazbu a také lze dobu splácení rozložit třeba až na 20 let.

Podobné půjčky