Nebankovní půjčka, kterou vyřídíte i bez doložení příjmu – ne vždy je při vyřizování nebankovní půjčky vyžadováno potvrzení o výši příjmu. Nejčastěji tomu bývá u střednědobých úvěrů, kde si poskytovatel půjčky ověřuje, zda bude dlužník půjčku či úvěr schopen řádně splácet. Na českém trhu se ale můžete setkat i s typy půjček, kde není potřeba dokládat příjem.

Peníze rychle i bez dokládání příjmů

Jestliže potřebujete půjčit peníze rychle a nechcete (nebo nemůžete) dokládat svůj příjem. Je Vám k dispozici rychlá půjčka přes internet, kde můžete bez zdlouhavého dokládání dokladů a potvrzení vše vyřídit během pár minut. Půjčit si zde ale můžete napoprvé menší sumu peněz. Při řádném splacení je Vám pak nabídnuto více.

Půjčky s ručením movitým či nemovitým majetkem

Dalším typem nebankovní půjčky bez doložení příjmu, kde není potřeba doložit příjem, jsou půjčky s ručením movitým nebo nemovitým majetkem. Zde rozhoduje především hodnota věci, kterou dlužník ručí. Půjčky s ručením nabízí pro dlužníka možnost půjčit si vyšší obnos peněz za často výhodnějších podmínek, nežli u většina standardních nebankovních úvěrů. Také je zde možnost zvolit si delší dobu splácení. Půjčky s ručením nabízí hlavně nebankovní neúčelové hypotéky a v některých případech se také můžete setkat s půjčkami, kde je předmětem zástavy například automobil či výrobní stroj.

Podobné půjčky