Banka Vás odmítla jako problémového klienta? Mohlo to být například z důvodu negativního záznamu v registrech dlužníků například za včas neuhrazené splátky úvěru nebo kvůli nedostatečnému příjmu. Získat půjčku u jakékoliv české banky pak bývá obvykle problém. Naštěstí existují nebankovní půjčky, které nabízí pomoc i těmto klientům. Vybrat si navíc můžete hned z několika možností.

Online nebankovní půjčky ihned na účet bez registru

Nebankovní půjčka ihned na účet nabízí okamžité peníze pro ty, kterým postačí malá finanční částka do měsíce. Půjčku si snadno můžete vyřídit přes internet a nemusíte přitom nic dokládat a nikam dojíždět. Vše zvládnete z pohodlí domova za pár minut a peníze můžete mít na účtu již do 60 minut. V některých případech lze půjčku poskytnout i v hotovosti. V nabídce je také nebankovní půjčka bez doložení příjmu – nebankovní hypotéka.

Půjčka pro zaměstnance do 80000 Kč nabízí finance pro žadatele s doložitelným příjmem ze zaměstnání. Nebankovní půjčka pro problémové klienty může být použita na cokoliv, je neúčelová. Splátky si můžete rozložit až na 48 měsíců a je zde možnost i půjčku kdykoliv předčasně splatit bez sankcí.

Nebankovní podnikatelská půjčka do 150000 Kč nabízí podnikatelům možnost financování například vybavení provozovny nebo nákup firemního vozu apod. Máte-li min. 2 daňová přiznání, pak můžete žádat o podnikatelský úvěr až do výše 150000 Kč. I začínající podnikatelé mají možnost získat půjčku, a to až do výše 30000 Kč.

 

Podobné půjčky